Мовиться про такі необхідні військовим речі як дрони, різноманітна оптика, транспорт, тактична медицина та засоби зв'язку. Про це 24 каналу розповів волонтер та очільник фонду Сергій Притула.

Варте уваги "Кікімори" для снайперів і розвідників ЗСУ: як волонтери у Бучі створюють маскувальні костюми

За якими напрямками працює фонд Притули

Ба більше протягом останніх кількох місяців у фонду еволюціонували деякі субнапрямки. Так, з другої половини серпня волонтери почали займатися ремонтом та відновленням трофейної техніки ворога.

Притула повідомив, що кілька тижнів тому відремонтували 11 одиниць броньованої техніки, а саме бронетранспортери та танки Т-72. Вони вже працюють на лінії фронту в тих підрозділах, які їх попередньо затрофеїли. До того ж ще 2 танки Т-72, БМП і навіть РСЗВ "Ураган" перебувають зараз у стані ремонту.

Окрім того, ми досить тісно співпрацюємо зі спеціалістами з "бавовни". Це один з тих напрямків на які ми збираємо донати – у нас є окрема кнопка на сайті фонду. Нещодавно я показував у телеграмі як злітав у повітря російський танк шляхом дистанційного підриву. Подібні речі відбуваються з регулярною частотою,
– розповів очільник фонду.

За його словами, є ще багато речей, які фонд не висвітлює, але вони дуже важливі. Наприклад, забезпечення бронезахистом комплексу С-300 нашої ППО або забезпечення зв'язком катерів річкової флотилії.

"Вчора чи позавчора прийшла партія майже тисяча рацій. Для нас це досить важливі закупівлі, тому я завжди людям кажу: "Не чекайте такого поняття як черговий мегазбір – у нас мегазбір щодня", – підсумував волонтер.

Притула розповів, що волонтери закуповують для ЗСУ: дивіться відео

Фонд Притули допомагає ЗСУ: останні новини

  • Народний супутник, який придбав фонд Притули за зібрані українцями кошти, ефективно працює на користь нашої оборони. Лише за 2 дні завдяки йому вдалося знищити військової техніки на суму, яка перевищує вартість супутника.
  • Крім того, завдяки супутнику ГУР МО провело космічну розвідку об'єктів ворога на окупованих територіях, у Росії та її союзників. Загалом за допомогою супутника ICEYE вдалося визначити розміщення окупантів навіть у лісових насадженнях.
  • На початку листопада Притула відкрив збір на 50 британських бронетранспортерів "Спартан". Неймовірні українці не просто задонатили необхідну суму за лічені години, а перевиконали план. Так, замість необхідних 200 мільйонів гривень вдалося зібрати 236 мільйонів гривень.