Володимир Зеленський закликав людей розділяти речі, коли вони говорять про втому. Про це він сказав в інтерв'ю британському телеканалу Channel 4 News.

Читайте також Скільки б протрималася Україна без допомоги Заходу: Зеленський відверто відповів

Що Зеленський думає про втому

Глава держави наголосив, що українці не можуть собі дозволити втомлюватися від війни.

Якщо ми втомимося у цьому сенсі слова, ми втратимо те, що маємо,
– попередив Зеленський.

Український лідер наголосив на важливості захисту держави. Як пояснив Зеленський, під поняттям "захист" він має на увазі не тільки людей на фронті, а й тих, хто працює, має бізнес, сплачує податки. За його словами, можна втомитися під ракетами цим займатися, однак люди все одно продовжують працювати.

Тому можна дозволити собі втомитися ввечері, але зранку прийдеться захищати державу,
– додав він.

Зеленський наголосив, що задля збереження України треба боротися за неї.

Що ще говорив Зеленський

  • Під час розмови з західними журналістами президент заявив, що Владімір Путін не хоче миру з Україною. Натомість російський диктатор прагне захопити всю територію нашої держави.
  • Також Зеленський сказав, що не бачить потреби у мобілізації 500 000 українців на цей час. Він зазначив, що на призов такої кількості людей потрібно багато грошей.
  • Крім цього український лідер зізнався, що не міг собі уявити, наскільки жорстокою виявиться розв'язана Росією повномасштабна війна. Водночас він розумів масштаби відповідальності, коли вирішив піти у політику.