Результати референдуму об'єктивні і відповідають реальним результатам роботи влади в європейському напрямку, а, можливо, навіть і оптимістичні. Адже неявка склала більше, ніж 60%, що можна трактувати, як голос ЗА, ніж голос проти. І друге, навіть третина "за" з тих, хто прийшов, — це уже сильно!

Це не зрада і не провал, це об'єктивні результати, адже підрахунком займався не Охендовський, а цивілізовані та порядні члени виборчих комісій.

Програшний результат референдуму це попередження українській владі. Що потрібно починати робити реформи, модернізувати економіку і, найголовніше, боротися із корупцією.

Корумпована верхівка та олігархи — головний меседж, який спровокував голандців до негативного голосу. Це і курятники Бахматюка, які через адміністративний лобізм виросли у монополію, це і офшори Президента, це і прокрадена команда Уряду.

Друге, не менш важливе ми нічого не пропонували і не несли в Європу. Нажаль, ми не змогли пояснити голландцям важливості України в Європі. Більше намагалися надавити на жаль. А потрібно було показати прагматичним європейцям нашу важливість та корисність.

Референдум дорадчий, але для правлячої коаліції він важливий, адже Голландія країна демократична, і там на думку людей очі не закривають.

Інтерес Росії: він є, але він не такий як про нього говорить Президент, цитую Порошенка: "Мета референдуму в Нідерландах атака на єдність Європи!" Надто пафосно і не щиро! Так же, як і про статті у New York Times "це гібридна війна".

Так, для Росії вигідний програний референдум по питанню України в Європі, але ще більше він вигідний на внутрішньо-політичній арені. Де пропагандистські канали будуть розганяти меседж про провал реформ, марність Революції та безальтернативність наших перспектив.

Нажаль, Президент виправдовується глобальними заговорами та всемогутністю Росії. До того ж так, що інколи і сам Кремль в шоці.

Висновок програний референдум, м'яка критика американської преси та викриті офшори українських високопосадовців мають стати холодним душем для влади, протверезити їх, зняти рожеві окуляри та заставити нарешті працювати для України!

НАБУ для Вас це зоряний шанс, ви можете увійти в світову історію боротьби з корупцією, взявши в свої руки чинного Президента, двох відставних Прем'єрів та Голову Центробанку. Ви можете стати світовими легендами, зоряною командою, або стати "шавками" системи, які фасадно борються із корупцією та захищають власників крадених грошей та печерський політичний планктон.

Читайте також: Що ж насправді приховує "офшорний скандал"?