За словами дружин, що українські військові уже майже не підіймаються нагору. До того ж ворог продовжує безперестанку бомбардувати місто.

Зверніть увагу Як "Москва" йшла на дно: військові опублікували запис перемовин з російського крейсера

Пресконференція дружин захисників Маріуполя

Дружина одного із військових, якого звати Арсеній, додала, що навіть коли українські герої виходять на поверхню, то намагаються знайти воду та хоча б якусь їжу.

Настрої у них уже доволі песимістичні. Вони готуються до такого останнього бою, тому що не дуже вже вірять у дипломатичне розв'язання цього питання. Позаяк, попри переговори, щодня гине дуже й дуже багато людей, страждають пораненні,
– розповіла жінка.

Дружина українського захисника додала, що перебувати у таких умовах дуже складно, особливо, коли гинуть їхні друзі, люди, за яких несуть відповідальність. Водночас пані Катерина, чоловік якої зараз перебуває на "Азовсталі", повторила інформацію про те, що у бійців залишилося вкрай мало їжі. Води теж обмаль, тому вони п'ють одну склянку технічної води на день. Вона сказала, що спілкувалася з чоловіком всього кілька годин тому.

Жінка також підкреслила, що була шокована, коли дізналася, що "Азовсталь" почали закидати фосфорними бомбами. За її словами, чоловік сказав їй, що вони тримаються. Проте вона уточнила, що звична відповідь. Також у військових уже критична ситуація з медициною. Про це повідомила пані Ольга, чоловік якої поранений. Їй вдається спілкуватися з ним лише раз на два тижні.

Що ще відомо про ситуацію на "Азовсталі":

  • Наразі є інформація, що в укриттях заводу "Азовсталь" перебувають більше ніж 600 тяжкопоранених оборонців Маріуполя. У зв'язку з відсутністю медикаментів і нестачею медиків військові не можуть отримати необхідну допомогу.
  • Російські окупанти на постійній основі обстрілюють територію заводу у Маріуполі, при чому з усіх видів озброєння. Крім того, вони намагаються штурмувати "Азовсталь". Попри все, українські бійці продовжують тримати оборону та навіть контратакують окупантів.
  • Рідні захисників Маріуполя вимагають провести для українських військових екстракцію. Йдеться про процедуру, коли третя країна може стати посередником й допомогти вивезти оборонців міста на свою територію.

Актуально – росіяни Маріуполь ракетами після заклику гурту Kalush до світу: дивитися відео