Про це повідомив глава місії України при Північноатлантичному альянсі Георгій Толкачов на форумі "Україна 30. Міжнародна політика" Він зауважив, що Резніков, як член Тристоронньої контактної групи, зможе детально розповісти про те, що відбувається на Донбасі.

Актуально Раз на 13 років можна різко висловитись, – Кулеба про останню комунікацію з НАТО

Резніков буде детально доносити інформацію до членів НАТО

Як член Тристоронньої контактної групи, Ради національної безпеки і оборони, віцепрем'єр-міністр, буде детально доносити правдиву інформацію до держав-членів по тому, що відбувається в окремих регіонах тимчасово окупованих територій,
– сказав Толкачов

Кулеба назвав приєднання до НАТО питанням часу

Зазначимо, що раніше міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба назвав приєднання України до НАТО питанням часу. Урядовець зауважив, що незважаючи на те, що Київ досі не отримав ПДЧ, Україна змогла розвинути військово-технічне співробітництво з США, Великою Британією і Туреччиною. Оскільки Україна не отримала гарантій безпеки від міжнародної спільноти, їй треба думати про власну оборону.

Читайте також Страх з дитинства, – Зеленський про нездорову реакцію Росії на тему НАТО

Що відомо про шлях України до НАТО?


Україна подала заявку на отримання ПДЧ ще у 2008 році. Проте з цього часу жодного поступу не було. Щоправда, у червні 2020 року Альянс визнав Україну учасницею Програми розширених можливостей. Після саміту НАТО в Брюсселі про Україну згадали у підсумковому комюніке – висловили підтримку Києва.