У Київській, Вінницькій та Закарпатській областях правоохоронці виявили схованки з російською зброєю. Зброя призначалася для використання окупантами та кримінальними елементами.

Дивіться також Малюк змінив СБУ і зробив одним із ключових елементів Сил оборони, – експерт

Що СБУ виявила у схронах

У СБУ повідомляють, що у Бучанському районі Київської області, правоохоронці виявили тайник, добре замаскований в покинутій будівлі. Він належав російським окупантам. В ході обшуку вилучено 5 гранатометів, включаючи протитанкові, та 12 бойових гранат російського виробництва.

В повідомленні зазначається, що цей тайник окупанти залишили під час втечі з Київщини. Планувалося, що вороже ДРГ використає сховане озброєння для вчинення диверсій на території столичного регіону.

СБУ виявили схованки зі зброєю окупантів / фото СБУ

Другу схованку правоохоронці виявили у Закарпатській області. Її облаштував кримінальник, який відбуває покарання у виправній установі за незаконний збут зброї.

Правоохоронці вилучили велику партію тротилу, пластиду з електродетонаторами, 7 бойових гранат та майже 600 набоїв. Як зазначається в повідомленні СБУ, зловмисник планував продати це озброєння через власні зв’язки на волі.

Третій тайник був виявлений на Вінниччині. У СБУ повідомляють, що було затримано торгівця зброєю, який намагався продати російські автомати "Калашникова", понад тисячу набоїв та десяток бойових гранат.

СБУ викриває зрадників: останні новини

  • Спільні дії СБУ та Національної поліції України перешкодили втечі колаборанта, який служив у підрозділах окупаційного МВС Росії в тимчасово захопленій Запорізькій області. Цей чоловік брав активну участь у викраденні та ув’язненні місцевих активістів руху опору.
  • 6 лютого співробітники СБУ викрили агентів російської ФСБ, які працювали в декількох регіонах України. Зокрема, мовиться про співробітника обласного управління Служби безпеки.
  • Також у Службі безпеки України заявили про викриття очільника одного зі структурних підрозділів Верховного Суду України, який виправдовував збройну агресію Росії та очікував на окупацію України.