Цей допис у штабі ООС опублікували – на випередження "можливих звинувачень на адресу Об'єднаних сил". Українські військові офіційно підтвердили, що неухильно дотримуються мінських домовленостей".

Тим часом Понад 800 за добу: в ОБСЄ поскаржилися на порушення з боку окупантів на Донбасі

Українська сторона відвела важке озброєння від лінії зіткнення

Засоби ураження калібром понад 100 міліметрів відведені від лінії зіткнення на визначену відстань,
– наголосили в ООС.

Українська сторона запевняє, що наші захисники відкривають вогонь лише у відповідь на обстріли проросійських бойовиків. Це трапляється у випадках, коли виникає загроза життю та здоров'ю наших військовослужбовців, а також цивільного населення.

Ворог лише за день тричі використав заборонене озброєння

Зазначимо, що лише за 27 листопада ворожі війська 5 разів порушили режим припинення вогню. При цьому окупанти тричі використали заборонене мінськими домовленостями озброєння.

Важливо Кремль готує щось мерзопакісне та криваве

Коротко про ситуацію на Донбасі:

Текст публікації штабу ООС:

Попереджаючи можливі звинувачення на адресу Об'єднаних сил, щодо застосування забороненого озброєння, офіційно повідомляємо:
Об’єднані сили неухильно дотримуються Мінських домовленостей. Засоби ураження калібром понад 100 міліметрів відведені від лінії зіткнення на визначену відстань. Ми відкриваємо вогонь винятково у відповідь на обстріли російських окупаційних військ, коли виникає загроза життю та здоров’ю особового складу і мирних мешканців.