Про це у стрімі на своєму ютуб-каналі розповів військовий експерт Олег Жданов, повідомляє 24 Канал. За його словами, українське військове командування вчиться на досвіді Бахмута.

Дивіться також Росія кидає останні сили на Бахмут та Авдіївку: "вагнерівці" мають один страх

Провальні спроби наступу росіян

Нещодавно з'явилась інформація, що росіяни в Авдіївці вирішили використати таку ж тактику, як і в Бахмуті. Зокрема вони почали докладати максимум зусиль на обхід Авдіївки.

Військовий експерт наголошує, що в самому населеному пункті на східних околицях лінія оборони проходить по тому ж місці, де вона проходила 24 лютого 2022 року.

Російські війська "в лоб" Авдіївку не можуть взяти ніяк. Тому, ймовірно, було прийняте рішення її обійти. Найтяжчі бої зараз проходять на північних та південних околицях,
– зазначив Жданов.

Зараз спроби російських військових обійти Авдіївку є безрезультатними. На думку військового експерта, ситуація в Авдіївці не зможе погіршитись до того стану, як це було у Бахмуті.

Тепер українське військове командування краще реагує на такі кризові ситуації. Маючи досвід з Бахмутом, вони уже знають можливу тактику дій російських військ на цьому напрямку. Тому навіть спроби наступу загарбників не мають жодного успіху.

Олег Жданов про наступ росіян в Авдіївці: дивіться відео

Ситуація в Авдіївці: що відомо

  • У ЗСУ повідомили, що російські військові зараз активно штурмують Авдіївку та Мар'їнку. Для окупантів захопити Авдіївку важливо для того, аби почати штурмові дії в районі Вугледару.
  • Підтвердили таку думку й у Міністерстві оборони Великої Британії. За словами аналітиків, розгалужений комплекс Авдіївського коксохімічного заводу, ймовірно, буде розглядатися як особливо захисна ключова місцевість у ході битви.
  • Військовий експерт Роман Світан розповів, що через вузьку ширину фронту в Авдіївці та малі групи, якими росіяни намагаються захопити місто, розбиваються нашими фланговими ударами.