Про це сказав заступник голови МВС Антон Геращенко в коментарі "1+1". За його словами, методика проведення спецоперацій має свої особливості.

До слова Зоозахисник і двічі судимий: що відомо про терориста, який захопив заручників у Луцьку

"Зокрема, не було відомо, чи не зібралася ця людина підірвати гранату, або ж зробити які-небудь інші дії, тому що під одягом у нього могла бути інша зброя, яка не помітна диванним експертам на відстані", – пояснив він.

Через це, за словами Геращенка, вони вирішили "подавити волю злочинця" через постріли та шумові ефекти, аби він точно не зробив нічого поганого.

Дивіться відео кореспондентів 24 каналу:

Захоплення заручників у Луцьку: коротко про головне

  • Терорист 21 липня вранці сам зателефонував до поліції та повідомив, що взяв у заручники пасажирів рейсового автобуса.
  • Терорист пригрозив підірвати себе і усіх пасажирів. Він зазначив, що у нього є гранати й інша зброя.
  • Чоловік називає себе Максимом Плохим, але його справжнє його ім'я Кривош Максим Степанович.
  • У соцмережах він висунув свої вимоги: усі чиновники України, релігійні і політичні діячі мають оприлюднити текст і відеозвернення зі змістом "Я – терорист в законі".
  • За фактом вищезазначених подій поліція відкрила кримінальне провадження за статтею про захоплення заручників. Згодом СБУ відкрила справу за статтею про теракт.
  • Увечері 21 липня після понад 12 годин перемовин, зокрема з президентом Зеленським, терорист сам здався та відпустив усіх заручників. На щастя, жертв та постраждалих немає.