Це вкотре демонструє нам, що ворог абсолютно не рахується з втратами серед своєї живої сили. Так, під Мар'їнку відправляють на вірну смерть бійців, щоб уже наступні знали, де розташовані вогневі позиції наших захисників.

Читайте також Привид нової холодної війни, боротьба за Глобальний Південь: що західні ЗМІ пишуть про Україну

Штурм, який закінчиться смертю

Як зазначають журналісти, окупанти відправляють військових хвилями. Точно відомо, що першу, яка складається з піхоти, вже ніхто живою не побачить. Усіх цих бійців знищать.

Журналісти не безпідставно присвятили цьому цілий матеріал. Вони посилаються на інформацію, якою з ними поділилися військовослужбовці 79-ї десантно-штурмової бригади ЗСУ. Наші захисники розповіли, як під Мар'їнкою працюють окупанти, щоб досягнути бодай якихось цілей.

У виданні підкреслюють, що ЗСУ називають цих бійців "м'ясом". Причиною такій дефініції став високий рівень загибелі.

Як це відбувається?

Перша хвиля окупантів наступає. ЗСУ починають вести по ній вогонь. Це бачать коригувальники ворога та починають обстрілювати вогневі позиції наших військових. Їх буквально накривають з мінометів і артилерії. Після цього вривається друга хвиля піхоти. Її задача – проникнути на позиції ЗСУ.

Журналісти зауважили, що така тактика використовувалася і понад 100 років тому. Нею користувалися у часи Першої світової війни.

"Як зазначив у той час французький офіцер, капітан Андре Лафарг у брошурі під назвою "Штурм в окопній війні", прорив добре захищених траншей обходиться дорого. "Піхотні частини зникають у вогняній печі, як жмені соломи", – писав він", – цитують журналісти.

Мар'їнки більше не існує

  • У виданні нагадали, що, на жаль, Мар'їнка залишилася хіба точкою на карті. Як такої її більше не існує. З міста від початку повномасштабного вторгнення виїхали близько 9 тисяч її мешканців. Сам населений пункт окупанти перетворили на суцільні руїни.
  • "Давним-давно воно увійшло до списку міст, спустошених російськими військами, його будівлі зрівняли із землею або перетворили на обвуглені, видовбані раковини. Але для українців захист Мар'їнки зберігся", – пишуть у статті.
  • Це підтверджують також журналісти видання AP. Вони напередодні виклали у мережу відео, зняте дроном. На ньому можна побачити, що залишилося від Мар'їнки. Видно, що вцілілих будівель у місті просто немає.
  • Ба більше, ролик демонструє, як танки росіян впритул продовжують обстрілювати те, що залишилося від споруд і будинків. Цілком імовірно, вони намагаються вбити наших захисників, які продовжують утримувати позиції у частині Мар'їнки.
  • Глава ОП Андрій Єрмак прокоментував побачене. Він підкреслив, що знищена Мар'їнка – черговий злочин ворога. І за це, як і за інші, окупанти відповідатимуть перед трибуналом.