Конфлікт між Нестором Шуфричем та Віктором Ляшком трапився за лаштунками "Права на владу" в четвер, 16 грудня. Про це розповів журналіст Роман Скрипін.

Цікаво "Поїхали, йо* твою мать": у мережі показали, як Порошенко тікає від слідчих ДБР

Сутичка не потрапила до ефіру

Конфлікт нардепа та міністра не потрапив до ефіру. Журналіст Роман Скрипін здивувався цій сутичці через те, що Шуфрич не скандалив в ефірі.

Однак Скрипін доволі жорстко відреагував на інцидент та назвав дії депутата від ОПЗЖ дивними.

Вчора був цікавий випадок поза ефіром. Шуфрич накинувся з кулаками на міністра охорони здоров'я Віктора Ляшка. І тут вже не до сміху, бо це відбувалося не в ефірі, не заради шоу. Він накинувся на Ляшка та відірвав ґудзика йому з піджака. І така дивна поведінка Нестора Шуфрича. Хоча він може це робити, бо Шуфрича давно не п*****и. Вочевидь, уже пора,
– заявив Скрипін.

Інші скандали з Шуфричем

  • У квітні між Шуфричем та депутатом від "Слуги народу" Юрієм Камельчуком виникла словесна перепалка, яка ледь не переросла у бійку.
  • Крім того, Шуфрич сварився із "Слугою народу" Микитою Потураєвим. Нардеп від ОПЗЖ назвав Революцію Гідності на Майдані у 2014 році "державним переворотом". Натомість Потураєв відповів, що "в умовах війни вашу фракцію варто було б розстріляти".
  • У березні Шуфрич розказував, що завдяки йому у 2014 році з Криму вдалося евакуювати одіозного російського політика Володимира Жиріновського.
  • У червні Шуфрич з трибуни Верховної Ради угорською мовою облаяв "слугу" Миколу Тищенка.