Командувач Сухопутних військ заслухав доповіді про складну ситуацію на Бахмутському напрямку. Після цього разом з бійцями ухвалив важливі рішення, а також спланували сценарії відсічі ворогу.

Важливо Все у радіусі 30 кілометрів горить, – командир 3 ОШБр про запеклі бої на Бахмутському напрямку

Сирський вкотре відвідав фронт

Окупанти не полишають спроб наступати на Бахмутському напрямку. Так, ворог намагається прорвати оборону ЗСУ в районі Часового Яру та вдається до локальних дій малими штурмовими групами під прикриттям дронів та артилерії. Також російські військові активно застосовують дрони-камікадзе та засоби радіоелектронної боротьби.

У Сухопутних військах наголосили, що ситуація на цій ділянці напружена, вимагає постійного контролю за обстановкою та оперативного прийняття рішень безпосередньо на місцях.

Командувач заслухав командирів бригад щодо актуальної обстановки, провів оцінку ефективності вогневого ураження та розглянув нові способи підвищення вогневих спроможностей наших військ. Також з командирами частин та підрозділів він обговорив імовірну тактику дій противника та варіанти подальшого розвитку бойових дій. Після цього вони разом спланували сценарії відсічі агресору та недопущення його просування вперед,
– повідомили у Сухопутних військах.

Так, за результатами роботи на Бахмутському напрямку Сирський ухвалив низку рішень. Зокрема, щодо зосередження основних зусиль на загрозливих напрямках та застосування маневру вогневими засобами. Під час спілкування з командирами Сирський наголосив, що ключовий пріоритет – збереження життя наших воїнів та мінімізація втрат.

Яка ситуація на Бахмутському напрямку

  • У ранковому зведенні Генштаб ЗСУ повідомив, що на Бахмутському напрямку українські захисники відбили 8 російських атак. Ворог атакував неподалік Іванівського та Кліщіївки Донецької області.
  • Під час таких спроб атакувати, росіяни зазнають чималих втрат в особовому складі й техніці. Окрім того, ті позиції, які ворог намагається захопити, вже вщент зруйновані.
  • Снайпери з команди "Привиди Бахмута" продовжують "мінусувати" особовий склад окупантів. Нещодавно Сирський повідомив, що поблизу Іванівського українські захисники ліквідували 2 окупантів на відстані 2 680 метрів.