Про це 24 Каналу сказав військовий експерт, експерт з міжнародної безпеки Тарас Жовтенко. Він пояснив, чому росіяни можуть рухатися вперед у районі Авдіївки.

Зверніть увагу Скільки ще росіяни зможуть тиснути на фронт: генерал-лейтенант оцінив ситуацію навколо Авдіївки

Росія продовжуватиме тиснути

На Авдіївському напрямку військове командування Росії концентрувалося не стільки на виконанні завдань, як на тому, щоб створити для кремлівської пропаганди вигідну картинку напередодні так званих президентських виборів.

Російський диктатор Владімір Путін зробив війну проти України центральним елементом своєї передвиборчої кампанії, тому окупаційній армії треба було показувати результат на полі бою чи хоча б імітувати стратегічний результат за будь-яку ціну.

Цим пояснюється те, що росіяни не рахуються з втратами особового складу й техніки насамперед у районі Авдіївки,
– наголосив Жовтенко.

На його думку, саме максимальна концентрація особового складу та техніки на Авдіївському напрямку призводить до того, що навіть найякісніші оборонні укріплення та інженерні загородження ЗСУ нездатні витримати вал артилерійського вогню з боку ворога.

Українська армія відчувала проблеми з постачанням західних боєприпасів до артилерійських систем. Через це зараз підрозділи ЗСУ намагаються організовувати оборону на Авдіївському напрямку, враховуючи природний ландшафт,
– мовив військовий експерт.

Зараз противник намагається не зупиняти свій рух вперед, адже політична актуальність й резон залишається. Як мінімум до чергового перепризначення Владіміра Путіна президентом, російські війська будуть продовжувати тиск на фронті. Проте окупаційній армії треба певний час на перегрупування, що дочекатися підкріплень та поповнити втрати.

Ситуація у районі Авдіївки: останні новини

  • Сили оборони у районі Авдіївки знищили елітну штурмову групу противника 15 окремої гвардійської бригади разом із технікою. Успіху вдалося досягти завдяки влучанням роти ударних БпЛА у взаємодії з легендарними екіпажами "Бредлі".
  • На Авдіївському напрямку окупаційна армія змінила тактику бойових дій. Зараз росіяни тиснуть по всій лінії навколо міста. Попри це, загальна стратегія залишається незмінною – армія Росії кидає велику кількість піхоти, яку підсилює авіація, артилерія та інша техніка.
  • Зазначимо, що за минулу добу українські захисники відбили 25 атак ворога у районах населених пунктів Бердичі, Орлівка, Тоненьке, Первомайське, Невельське Донецької області.