Після того, як через нестачу боєприпасів Сили оборони були вимушені покинути Авдіївку, ворог продовжив наступальні дії на цьому напрямку. Українські воїни героїчно тримають оборону, змушуючи ворога шкодувати про кожну спробу штурму.

Дивіться також У ГУР прокоментували інформацію стосовно смерті окупантів у Рудому лісі біля ЧАЕС

Активна оборона

Так, воїни 47 окремої механізованої бригади знищили елітну штурмову групу росіян 15 окремої гвардійської бригади разом із технікою.

Як зазначають у бригаді, такого результату вдалося досягти завдяки успішним влучанням роти ударних БпЛА у взаємодії з легендарними екіпажами "Бредлі".

Розгром окупантів на Авдіївському напрямку: відео 47-ома бригада

Також військові пообіцяли завтра поділитися новими кадрами з ще більшою кількістю ліквідованих російських окупантів.

Працюємо далі!
Битва триває!,
– йдеться у повідомлення бійців.

ЗСУ вибили росіян з Красногорівки

28 лютого підрозділи Третьої штурмової бригади вибили росіян з Красногорівки, що на Донеччині. Напередодні окупантам вдалося зайти у півдненно-східну частину міста.

Втім, наші захисники не дозволили ворогові закріпитися, і провівши бойову операцію, зачистили Красногорівку від росіян. Противник зазнав значниз втрат – приблизно 100 окупантів "200-ми" та "300-ми". Росіяни відмовилися здаватися у полон, тому їх ліквідували у будинках, які вони позаймали.

Заступник командира 3-ої окремої штурмової бригади Максим Жорін зазначив, що звільнити Красногорівку було важливо, аби повернути тактичну перевагу на цій ділянці.

Що відбувається на Авдіївському напрямку

  • Ситуація на Авдіївському напрямку залишається складною. Ворог робить постійні спроби наступів. За словами майора ЗСУ Жоріна, окупанти атакують величезною кількістю піхоти і не рахується із втратами. Військовий зазначив, що намір у противника не змінився – вони намагаються відсунути подалі лінію фронту від Авдіївки. Українські бійці ж намагаються втриматися на своїх позиціях.
  • Командувач ОСУВ "Таврія" генерал Тарнавський повідомив 1 березня, що росіяни мають локальні успіхи на Авдіївському напрямку. Ворог переважає чисельністю особового складу і боєприпасів. За словами генерала, противник кидає у бій нові резерви. Водночас ситуація продовжує залишатися динамічною. Українські захисники тримають оборону, подекуди відновлюючи втрачені позиції.
  • В Інституті вивчення війни зазначили, що після того, як Сили оборони залишили Авдіївку, росіяни почали тиснути на наші війська на цьому напрямку, аби виснажити їх. Так, захисники були вимушені залишити кілька населених пунктів, такі як Ласточкине, Сєверне і Степове.