Щоб зняти тиск на Авдіївку, потрібно відсікти загарбників по трасі Костянтинівка – Авдіївка та повернути на їхні стартові позиції. Таку думку 24 Каналу озвучив військовий експерт, льотчик-інструктор та полковник ЗСУ в запасі Роман Світан.

Читайте також Не тільки зеки: у ЗСУ розповіли, хто штурмує Авдіївку і кого беруть у полон

ЗСУ втримають Авдіївку

Роман Світан зазначив, що Авдіївка – це висота. Залишити місто – це означає котитися у низину у бік Карлівки. Якщо в Авдіївку буде направлена достатня кількість сил та засобів, то ЗСУ її втримають.

Ми втримаємо Авдіївський гарнізон. Щоб зняти тиск на Авдіївку та сам гарнізон, потрібно розблокувати північ. Росіян, які рухаються у бік Очеретиного, відсікти по трасі Костянтинівка – Авдіївка. Тобто повернути їх на стартові позиції,
– вважає він.

Для цього українським захисникам потрібно проводити певну військову операцію. Військовий експерт припустив, що, найімовірніше, вона буде проведена весною – літом 2024 року.

Ситуація в Авдіївці: останні новини

  • У Генштабі ЗСУ повідомили, що на Авдіївському напрямку протягом минулої доби українські захисники відбили 22 атаки ворога в районі Авдіївки та 7 атак біля Тоненького й Невельського. Загарбники не полишають спроб оточити Авдіївку.
  • Начальник служби зв'язків із громадськістю 110 окремої механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка Іван Сєкач розповів, що Україна вперше за майже два роки вивела з Авдіївки деякі підрозділи 110 окремої механізованої бригади. Їх замінили інші підрозділи ЗСУ.
  • Іван Сєкач підтвердив, що росіяни намагаються захопити Авдіївку. Ворог має чітке завдання – взяти Авдіївку до президентських "виборів" у Росії, які мають відбутися в березні 2024 року. І для цього окупанти використовують усі можливі способи та ресурси, щоб виконати завдання. Ворог не зважає на втрати.