Про це 24 Каналу розповів командир підрозділу ЗСУ Денис Ярославський. За його словами, російські окупанти розуміють, що українські військові контратакують.

Читайте також На Бахмутському напрямку зменшилась активність ворога і ми цим скористались, – Череватий

"Все заміновано. Дрони ворога цілодобово полюють з неба на наші позиції. Артилерія, авіація – все працює виключно на оборону. Жодних штурмових дій по наших ділянках фронту він не проводить", – зауважив він.

"Легкої прогулянки" нема

Ярославський зазначив, що на півночі від Бахмута проти ЗСУ воює регулярна російська армія з досвідом та мобілізовані. Найманці ПВК "Вагнера" дійсно покинули цей напрямок. Кадирівців нема, хіба на околицях міста як загороджувальні загони. Така ж ситуація на південь від Бахмута.

"Легкої прогулянки" нема, ми просуваємось крок за кроком. У нас все вийде, ми повернемо Бахмут. Я вважаю, що ми візьмемо його повністю у фактичне оточення. Ніхто не відступає, усі розуміють, за що йдуть,
– сказав військовий.

Командир підрозділу наголосив, що не можна недооцінювати ворога. Російські загарбники налаштовані на довгу боротьбу, вдосконалюють своє озброєння. "Російська військова еліта" працює, вона ще не знищена.

Водночас, як підкреслив Денис Ярославський, росіяни охоче здаються у полон. Мовиться про регулярні російські війська.

Ситуація у Бахмуті: останні новини

  • Заступниця міністра оборони Ганна Маляр заявила, що Росія підтягує додаткові резерви на Бахмутський напрямок, щоб не допустити просування українських військ. Окупанти перекидають живу силу та техніку з Півдня.
  • Маляр наголосила, що Сили оборони продовжують свої наступальні дії на кількох напрямках фронту. ЗСУ звільняють території України внаслідок тяжких боїв, а не здачі території окупантами.
  • Речник Східного угруповання військ Сергій Череватий зазначив, що на Бахмутському напрямку зменшилась активність росіян. Цією ситуацією скористалися наші військові. Вони почали завдавати активних ударів по позиціях ворога. Також проводили штурмові дії на флангах.