Таку думку 24 Каналу озвучив військовослужбовець ЗСУ, тактичний медик Єгор Фірсов. За його словами, те ж саме чекає на інші приватні військові компанії Росії.

Дивіться також Стратити не можна помилувати: чому Путін не нагодує Пригожина "новачком"

Початок кінця вагнерівців

Фірсов зазначив, що найманці Пригожина покидають Бахмут, бо не можуть продовжувати вести бойові дії. Він пригадав, як у підрозділах регулярної російської армії закінчувався особовий склад, їх відправляли на доукомплектацію. Вони мали величезні втрати, але все одно повертались на територію України.

Так само ПВК "Вагнера" не може бути бездонним. Зеки та інші подібні категорії у Росії також мають певну межу. Не можу сказати, що вони закінчились, але сама ПВК "Вагнера" закінчилась,
– вважає він.

Військовослужбовець ЗСУ припустив, що, можливо, вагнерівців знову назбирають та відправлять в Україну або з'явиться інша ПВК. Він переконаний, що будь-яка нова приватна військова компанія, яка захоче прийти в Україну, матиме такий же кінець – підрозділ буде знищений, а "недобитки" повернуться додому або в тюрми.

Як відбувається ротація у Бахмуті

  • Речник Східного угруповування ЗСУ Сергій Череватий заявив, що на Бахмутському напрямку спостерігається зменшення бойових дій через ротацію сил ворога – вагнерівців замінюють війська регулярної російської армії. Перестановка особового складу супроводжується інтенсивним артилерійським вогнем.
  • У Бахмуті Росія замінює найманців ПВК "Вагнера" армією регулярного війська. Череватий зазначив, що росіяни намагаються набрати найкращі підрозділи з тих, що у них лишилися, – повітряно-десантні війська та мотострілецькі підрозділи.
  • Заступниця міністра оборони Ганна Маляр підкреслила, що ситуація у Бахмуті не перейшла у стадію затишшя. Насправді "обидві сторони готуються і посилюються до того, що буде продовжена боротьба".