Про це 24 Каналу розповів заступник голови Бердянської районної ради Віктор Дудукалов, зауваживши, що упродовж окупації росіяни використовують його для постачання боєприпасів та вивозу краденого збіжжя, металолому тощо.

Дивіться також Зима на фронті․ Як погода впливає на війну, наступ ЗСУ та просування росіян

Бояться витоку інформації

Як наголосив Дудукалов, свого часу окупанти залишили цивільних працівників, які працювали в Бердянському порту ще до війни. Але потім там попередили, що їм потрібна лише третина співробітників. В самому порту багато військових. Вони не хочуть витоку інформації.

Відомо, що на об'єкті розміщені боєприпаси та системи ППО. Останнім часом загарбники намагаються там облаштувати укриття. Також в порту є сирена, яка сповіщає місцевим про повітряну тривогу.

Дивіться розмову з Віктором Дудукаловим на ютубі 24 Каналу

Цікаво, що окупанти навіть облаштовують певні укріплення в порту. Це досить дивна ідея.

Вони трохи там навіть облаштували укріплення. Цікаво, бо з боку Таганрогу ЗСУ навряд чи атакуватимуть порт в Бердянську. Але вони вірять в ЗСУ. І реально риють окопи на березі Азовського моря,
– сказав Дудукалов.

Ситуація в Бердянську: коротко

  • Нещодавно негода добралася і до Бердянська. Окупанти просто кинули напризволяще місцевих жителів. Світла там взагалі не було. Також фіксували серйозні перебої з водою та теплопостачанням.
  • В Бердянську регулярно трапляються вибухи на військових об'єктах окупантів. 22 листопада місцеві мешканці повідомляли про роботу ППО біля міста.
  • 11 листопада в місті також було чутно вибухи. Тоді прилетіло по місцю, де скупчена різна військова техніка ворога.