Ізраїльський військовий оглядач Давид Шарп окреслив 24 Каналу ситуацію біля Авдіївки. За його словами, цей напрямок фронту відрізняється від усіх інших.

До теми Відбувається "Бахмут 2.0", – Дикий розібрав дії росіян в Авдіївці

Як відомо, Авдіївка наближена до лінії фронту з 2014 року. Чергове загострення почалось 10 жовтня 2023-го – ворог кинув величезну кількість сил і засобів, щоб захопити місто.

Відтоді ситуація кардинально не змінилась. Окупанти фактично там, де й були, але їхні лави суттєво проріділи.

Важливо розуміти, що росіяни хоч і витратили немало резервів, зазнали важких втрат, але відмовитись від захоплення Авдіївки – це якийсь нонсенс для них,
– наголосив Шарп.

Українські сили рано чи пізно залишать Авдіївку

Від прифронтового міста вже мало що лишилось, але її утримують для перемелювання максимальної кількості ворожих сил. У цьому сенсі ситуація нагадує ту, що була в Бахмуті, тому може так само завершитись – відходом українських сил.

Я думаю, росіяни ще не раз спробують. І тут в українців майже не лишилось прозору на помилку, права на відступ, щоб водночас ситуація зберігалась у прийнятному вигляді,
– зазначив Шарп.

Ситуація біля Авдіївки: останні новини

  • Упродовж минулого тижня росіяни активно діяли в районі Степового й Веселого. Вони мали незначні успіхи біля Водяного й Пісків на південному фланзі Авдіївки.
  • На Авдіївському напрямку помітили нові ворожі підрозділи – "Шторм V". Як з'ясувалось, їх сформували з колишніх вагнерівців. Переважно це навчені військові.
  • Треба сказати, що окупанти втрачають під Авдіївкою не лише особовий склад, а й техніку. За 10 тижнів штурмів було знищено або покинуто 143 танки.