Олександр Штупун, речник Сил оборони Таврійського напрямку, в етері телемарафону заявив, що Сили Оборони продовжують наступальну операцію на Мелітопольському напрямку. Крім цього, наші воїни мають певні успіхи на Донеччині.

Дивіться також ЗСУ просуваються в бік Донецького аеропорту: як за тиждень змінилася лінія фронту

Українська армія просувається

За словами Штупуна, окупанти підтягують резерви та намагаються відновлювати свої "пошарпані" підрозділи. Також вони продовжують марні спроби штурму.

Українські воїни успішно відбили 10 штурмів у районі Роботиного. Крім цього, ворог безуспішно намагається прорвати оборону наших захисників на Донеччині. Зокрема, біля Авдіївки, Мар'їнки та Новомихайлівки.

Наші воїни мали успіх південніше та південно-східніше від Роботиного, просунулися там від 300 до 500 метрів на різних ділянках,
– сказав Олександр Штупун.

За його словами, в Опитному, куди нещодавно зайшли ЗСУ, триває планова бойова робота. Тактична ситуація весь час змінюється, тому про конкретні успіхи повідомлять пізніше.

Контрнаступ ЗСУ: останні новини

  • Ситуація на Бахмутському напрямку дуже динамічна. Окупанти не полишають спроби атакувати позиції української армії. Водночас наші військові мають успіхи. Про це розповів керівник пресслужби Східного угруповання військ Ілля Євлаш, зауваживши, що загарбники постійно завдають артилерійських ударів. Окупанти для цього застосовують різні артилерійські системи – і ствольну, і реактивну артилерію.
  • Український контрнаступ триває. Росіяни продовжують зазнавати чималих втрат на полі бою. При цьому вони майже не змінюють тактики, аби хоч якось зменшити кількість шкоди, яку їм завдають ЗСУ. Однак не лише активне знищення ворога впливає на росіян. Євлаш повідомив, що в окупаційній армії досі є чимало проблем, які дуже підривають морально-психологічний стан військових.
  • Аналітики американського Інституту вивчення війни 12 вересня розповіли про останні успіхи ЗСУ в контрнаступі. Так, експерти зазначили, що наші військові успішно витісняють окупантів в Донецькій та Запорізькій областях. Зокрема, наші захисники мають успіх біля міста-фортеці Бахмута. Там Сили Оборони також просунулися і відтіснили з позицій ворога.