У Сухопутних військах Збройних Сил України оприлюднили фото з передової. Туди днями, як і на всю територію України, повернулася зима.

Цікаво Під Бахмутом бійці "Вовки Да Вінчі" знищують росіян трофейною гаубицею: відео з передової

Попри сніг та мороз, українські бійці боронять державу

В Україну повернулася справжня зима. У багатьох регіонах опустилася температура та випав сніг. Передова не стала виключенням.

Навіть раптове повернення зими не знижує градус запеклих боїв на фронті. Воїни продовжують свою визвольну працю у будь-яких умовах,
– мовиться у повідомленні Сухопутних військ ЗСУ.

Дивіться фото з передової / Фото Сухопутні війська ЗСУ

Варто прочитати Окупанти шукають 50 своїх дезертирів в Луганській області: головне від Генштабу

Ситуація на фронті: коротко

  • Станом на 31 березня російські загарбники зосередили свої сили на 5 напрямках. Ворог здійснює наступальні дії на Куп'янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар'їнському напрямках.
  • Упродовж доби 30 березня підрозділи Сил оборони України відбили понад 80 атак противника. В епіцентрі бойових дій залишаються населені пункти Білогорівка, Бахмут, Авдіївка та Мар'їнка.
  • Окрім того, загарбники продовжують цинічні обстріли українських міст та сіл. Зокрема, на Запорізькому та Херсонському напрямках окупанти завдали вогневого ураження понад 30 населеним пунктам.
  • Своєю чергою, на Волинському, Поліському, Сіверському та Слобожанському напрямках ситуація не має суттєвих змін. ЗСУ не фіксують жодних ознак формувань наступальних угруповань росіян.