Також найінтенсивніші бої тривають на Авдіївському, Лиманському та Бахмутському напрямку. Це 24 Каналу зауважив військовий експерт Олег Жданов.

Дивіться також Росіяни захопили Тоненьке, просування до Часового Яру: як змінилася лінія фронту за тиждень

"Найгарячішими залишається Новопавлівський, колишній Вугледарський напрямок, де вони намагаються прорвати оборону, щоб зайти у тил нашого угруповання у Вугледарі. Також Авдіївський, Лиманський та Бахмутський напрямки. Ось так по зниженню інтенсивності я б розставив оперативні напрямки", – сказав військовий експерт.

Ситуація на інших напрямках

Олег Жданов зазначив, що на Оріхівському напрямку є інтенсивність боїв, але не така висока. На Куп'янському напрямку активність ворога є, але на сьогодні вона знизилась фактично до мінімуму.

За одну добу не можна сказати, що вже стабілізувалося. Тому на початку місяця ми вважали, що стабілізувалася всередині. Друга декада березня виявилася доволі активною у плані бойових дій з боку противника. Тому сьогодні є тенденція до того, що більш-менш стабільна ситуація. Хоча чотири гарячі напрямки залишаються і на сьогодні,
– підкреслив він.

Що відбувається на фронті: останні новини

  • У Генштабі ЗСУ повідомили, що кожного дня загарбники роблять десятки спроб прорвати оборону ЗСУ. Протягом минулої доби відбулося 57 бойових зіткнень. Загалом протягом минулої доби ворог завдав 4 ракетних та 59 авіаційних ударів, здійснив 106 обстрілів з реактивних систем залпового вогню.
  • Особливо важкою лишається ситуація на Новопавлівському напрямку. Там Сили оборони продовжують стримувати ворога в районі населеного пункту Новомихайлівка, де ворог 22 рази намагався прорвати оборону наших військ.
  • На Бахмутському напрямку ЗСУ відбили 4 атаки ворога в районі населеного пункту Кліщіївка Донецької області.
  • На Авдіївському напрямку наші військові відбили 4 атаки ворога в районах населених пунктів Бердичі та Первомайське Донецької області.