Речник Національної гвардії України Руслан Музичук розповів 24 Каналу про ситуацію біля Табаївки. Оскільки бойові дії за цей населений пункт тривають досить довго, село вже повністю зруйноване.

До вашої уваги Яка ситуація у Табаївці, про захоплення якої брехали росіяни: у ЗСУ відповіли

"Мета, з якою ворог пробує тиснути, зокрема, на цьому напрямку, – це вихід до залізничної станції Куп'янськ-Вузловий", – зазначив Музичук.

Як відомо, на тимчасово окупованих територіях російські загарбники активно використовують залізницю для переміщення техніки, боєприпасів тощо. Саме тому вони прагнуть захопити додаткові гілки.

У чому складність боїв за Табаївку

Населений пункт лежить у низинній болотистій місцевості, що значно ускладнює його оборону. Водночас решта позицій Сил оборони розміщені в трохи зручніших умовах.

Звісно, досить важко вести за нього бої, закріплюватись і утримувати. Це ворог відчуває,
– констатував Музичук.

Попри все, захисники міцно стоять на позиціях і відбивають усі ворожі атаки. Російські окупанти зазнають великих втрат.

Ситуація на Харківщині: останні новини

  • У The Wall Street Journal проаналізували один із боїв на Куп'янському напрямку. Видання відзначило, що українські військові дають гідну відсіч ворогу.
  • Аналітики ISW вважають, що російські окупанти здатні досягнути лише тактичних переваг на Харківщині. Про жодні стратегічні здобутки ворога не йдеться.
  • Уже неодноразово з'являлась інформація про можливий наступ російських окупантів на Харків. Однак наразі ситуація контрольована – загрози для міста немає.