За минулу добу ворог здійснив 4 безуспішних штурми позицій Сил оборони на лівобережжі Дніпра. Про це 24 Каналу розповіла начальниця об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони Півдня України Наталія Гуменюк.

Читайте також Ворог продовжує економити бронетехніку на лівому березі при штурмах, тому йде пішки, – Гуменюк

"Хоч колаборант Сальдо продовжує розповідати про "зачищений плацдарм", вони щоденно штурмують ці позиції. Отже, доводять своїми ж діями, що ми продовжуємо перебувати на визначеній ділянці, закріплюємось та працюємо над розширенням плацдарму", – підкреслила вона.

Окупанти економлять бронетехніку

Загарбники штурмують позиції Сил оборони у Кринках без використання бронетехніки. Наталія Гуменюк зазначила, що в угрупування окупаційних військ "Дніпро" є досить багато бронетехніки. Але вона здебільшого зосереджена на ділянках, де відбуваються суто суходільні бої у рівних пропорціях. Тобто там, де й підрозділи ЗСУ здатні застосовувати бронетехніку.

На Придніпровському напрямку росіяни економлять бронетехніку, тому що попередні місяці, коли вони здійснювали штурми з її використанням, втратили багато бронетехніки.

Приблизно 200 одиниць вздовж Олешківської траси завмерли назавжди, тому що були застосовані під час штурмових дій та пошкоджені за участі Сил оборони. Як контрбатарейної боротьби, яка підтримує наші підрозділи, які утримують позиції на лівому березі, так і завдяки вдалій роботі наших воїнів, які перебувають на лівобережжі,
– пояснила речниця.

Лівобережжя Херсонщини: останні новини

  • У Генштабі ЗСУ повідомили, що на Херсонському напрямку Сили оборони продовжують утримання позицій та відбиття штурмів окупаційних військ. Попри величезні втрати ворог не полишає спроб вибити наші підрозділи із займаних позицій. Протягом минулої доби окупанти здійснили 4 безуспішних штурми позицій наших військ на лівобережжі Дніпра.
  • Наталія Гуменюк розповіла, що на лівому березі Херсонської області російські загарбники не припиняють спроб вибити ЗСУ з позицій. Росіяни не створюють нових ударних угрупувань на лівому березі. Але переформатування вони проводять постійно. Кількість штурмів – приблизно від трьох до п'яти за добу.
  • Речниця ОК "Південь" зауважила, що на лівому березі Дніпра загарбники штурмують позиції ЗСУ без підтримки техніки. Росіяни економлять бронетехніку, бо у них є "командирське ембарго" – заборона використовувати броньову техніку у штурмових діях.