Військовий оглядач Денис Попович прокоментував 24 Каналу ситуацію на лівому березі Дніпра. За його словами, Сили оборони мають там свої переваги.

До вашої уваги У росіян нема іншого виходу: як може змінитися ситуація на лівобережжі Херсонщини

"Я думаю, історія довкола цього плацдарму вже ввійшла у воєнну історію, оскільки там проти нас діють сили, які нас абсолютно переважають", – констатував Попович.

Які переваги мають українські військові

Ефективність дій Сил оборони на лівобережжі Херсонщини помножує правий берег, бо він високий, а також західна далекобійна артилерія.

Крім того, не можна недооцінювати роботу операторів дронів, які виявляють скупчення ворога на осяжних для артилерії дистанціях.

До того ж важить неабиякий героїзм захисників.

Що буде далі

"Наразі подальша доля цього плацдарму залишається невідомою. Ми його утримуємо, а ворог намагається його ліквідувати. Що буде далі з цим плацдармом – дуже важко сказати", – зазначив Попович.

Усе залежатиме від рішення командування, але утримання плацдарму про дещо свідчить. Можливо, Сили оборони очікують поліпшення ситуації до такого ступеня, щоб розвинути наступ на цій ділянці фронту.

Загалом плацдарм має два сценарії подій: або його ліквідовують, або його розширюють.

Росіяни не можуть витиснути ЗСУ з лівого берега Дніпра: основне

  • У британській розвідці прокоментували ситуацію на лівобережжі Херсонщини. Там зазначили, що, попри кількісну перевагу, ворог не може витіснити українські сили, тому що має слабку підготовку й координацію дій.
  • Речниця Сил оборони Півдня Наталія Гуменюк повідомила, що натепер спостерігають таку собі "тахікардію" у ворожих штурмах. Росіяни то збільшують атаки, то зменшують, нервово повертаючись на свої позиції з втратами.
  • Тим часом до Кринків можуть перекинути підрозділи новоствореної приватної військової компанії. Ідеться про "Собянінський" полк, названий на честь мера Москви.