Про це в ефірі 24 Каналу розповів радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко. За його словами, в Маріуполі спостерігається зменшення кількості військової техніки та особового складу, нині там залишилось близько 15 тисяч окупантів.

Дивіться також Тепер феєрверки замовляємо ми, – Гуменюк заінтригувала щодо "бавовни" у Маріуполі

Андрющенко повідомив, що зараз великого руху техніки з Росії до Маріуполя не спостерігається. Частіше окупанти їдуть у зворотному напрямку для ремонтних робіт. В місто перекидають техніку з інших ділянок фронту, звідти на Новоазовськ, а з Новоазовська в район Бахмута.

Зараз ми спостерігаємо зменшення військового контингенту. Декілька тисяч військових вони вже перекинули на інші ділянки фронту, імовірно, це Вугледар,
– додав мовець.

В Маріуполь відправили кадирівців

Радник міського голови Маріуполя розповів, що до міста орієнтовно зайшло від 2 до 5 тисяч кадирівців. Є два місця їхнього розміщення у Маріуполі і одне під Маріуполем.

Тому, думаю, що найближчим часом ми знову побачимо всі ці тікток-перемоги, війну з вікнами, під'їздами та посадками,
– іронічно додав Андрющенко.

З розмов окупантів з місцевим населенням стає зрозуміло, що вони не надто налаштовані воювати, частково вони розуміють, що це дорога в один кінець. До кінця цього не сприймають, однак минулого пафосу в них вже нема.

Андрющенко повідомив, що мотивація росіян часто полягає в можливості сплатити іпотеку, отримати якісь гроші.

Це розуміють росіяни, розуміють, що з такою мотивацією вони швиденько можуть зробити негативний наступ десь аж до Ростова, тому про всяк випадок тримають там кадирівців,
– резюмував Андрющенко.

Ситуація в Маріуполі: дивитись відео
В Маріуполі "бавовна": що відомо
  • Від вечора 21 до ранку 22 лютого в місті пролунало щонайменше три серії вибухів. Відбулися влучання в склад з боєприпасами та військову базу загарбників. Вночі 23 лютого відбулося ще три вибухи.
  • Український Генштаб підтвердив, що авіація завдала ворогові 8 ударів по районах зосередження особового складу та військової техніки та 2 удари по зенітно-ракетних комплексах в Маріуполі.
  • Депутат Маріупольської міської ради Дмитро Забавін зауважив, що місто готується до контрнаступу ЗСУ.