Росіяни продовжують втрачати під Авдіївкою неймовірну кількість своїх військових. Водночас ЗСУ мужньо стримують напір ворога.

Дивіться також Провалили наказ Путіна: в ЗСУ пояснили, чому план росіян біля Авдіївки не вдався

Удар по окупантах

У 3 ОШБр розповіли, що вночі в одній з лісосмуг поблизу Авдіївки за допомогою безпілотника бійці вистежили рух ворожої піхоти. Військові з неба бійці скорегували артилерійський вогонь та щільно накрили посадку, у якій зафіксували скупчення живої сили окупантів.

Випалена земля і залишки піхоти противника – знищення ворога на Авдіївському напрямку бійцями 1-го САДн "Команди Постріл",
– додали в Третій штурмовій.

Ліквідація російських окупантів під Авдіївкою: дивіться відео

Ситуація біля Авдіївки

  • Наразі ситуація на Авдіївському напрямку стабілізується, наші сили стримують ворога. Водночас бої у цьому регіоні тривають. ЗСУ стримують ворога в районі населених пунктів Бердичі, Орлівка, Тоненьке.
  • Після відходу ЗСУ з Авдіївки у ворога ейфорія і він намагається просуватися далі. Російська армія буквально з коліс намагалася в'їхати у невеликі населені пункти, наприклад, Ласточкине. Однак інтенсивність бойових дій знижуватиметься.
  • Водночас на Авдіївському напрямку фіксують менше штурмів та авіаударів. Це пов'язують з тим, що Україна почала активніше збивати російські винищувачі. Окрім цього, на ліквідацію літаків вплинуло і збиття А-50.