Російські загарбники мають локальні успіхи на Авдіївському напрямку. Про це в етері телемарафону повідомив речник Сил оборони Таврійського напрямку Дмитро Лиховій.

Дивіться також "Кидали на забій": російський пропагандист озвучив реальні втрати ворога в Авдіївці

Оперативна ситуація стабілізується

Згідно з оприлюдненою інформацією, протягом останньої доби наші захисники відбили 14 атак російських загарбників на Авдіївському напрямку.

За тими даними, які підтверджені, в районі населених пунктів, які всіх цікавлять, (Бердичі, Орлівка, Тоненьке – 24 Канал) оперативна обстановка стабілізується. Там наші сили стримують ворога в межах цих населених пунктів. Тривають бойові дії,
– розповів речник Сил обороги Таврійського напрямку.

Зокрема, він зауважив, що станом на зараз немає підстав говорити про захоплення вказаних населених пунктів.

За його словами, лінія бойового зіткнення має свою динаміку.

Ворог подекуди має локальні успіхи щодо деяких позицій. Це, наприклад, коли вогневі позиції просто знищуються артилерією, тоді особовий склад перегруповується, відходить на інші більш вигідні позиції,
– наголосив Дмитро Лиховій.

Яка наразі ситуація на Авдіївському напрямку: останні новини

  • Раніше ексспівробітник СБУ Іван Ступак повідомив, що російська армія з коліс намагається в'їхати у невеликі населені пункти, наприклад, Ласточкине, на ейфорії від захоплення Авдіївки.
  • Місцями загарбники намагаються змінювати свою тактику, а подекуди просто старалися протиснути кількістю. Але загалом наміри ворога поки що залишаються такими ж. Він намагається просуватись і відсувати лінію від самої Авдіївки.
  • Водночас росіяни з великою надією починали рухатися далі, але згодом, найімовірніше, буде зменшення інтенсивності бойових дій. Загарбникам потрібно буде підтягнути резерви, особовий склад, техніку, зброю, боєприпаси й так далі.
  • Командувач ОСУВ "Таврія" Олександр Тарнавський розповів, що на Авдіївському напрямку ворог збільшує інтенсивність артилерійських обстрілів. Окупанти мають значну перевагу в боєприпасах, а також нарощують чисельність штурмових груп.
  • Крім того, воїни 47 окремої механізованої бригади знищили елітну штурмову групу росіян 15 окремої гвардійської бригади разом із технікою на Авдіївському напрямку.