Про це 24 Каналу розповів російський опозиційний політик Геннадій Гудков, зауваживши, що при цьому Путіна досі продовжує підтримувати певна частка населення.

Дивіться також "Після поразки росіян поженуть війною на Китай": нові наративи російської пропаганди

Зараз Путіна підтримує дві групи людей: ті, хто має вигоду від війни та ті, на кого вплинула російська пропаганда. На його думку, все ж таки рівень підтримки Путіна серед населення падає.

Життя в Росії стає все гіршим

Як наголосив Гудков, Росія вливає величезні гроші у війну проти України. На інші сфери коштів виділяють значно менше. Тому й почастішали повідомлення про різні проблеми з інфраструктурою. В російських населених пунктах часто зникає світло, тріскають труби тощо.

Невиробничі видатки гігантським чином виросли. Вони направленні не на покращення життя і не запобігання аварій. Багато чого йде на війну. Коли цією зимою тріскали труби та зупинялися котельні, то це не лише через сильний мороз. Але й через старе обладнання та відсутність вливання коштів. Корупція теж б'є по Росії. Ситуація для населення стає все гіршою,
– сказав Гудков.

Варто також відзначити катастрофічну ситуацію в цивільній авіації. Там суттєво почастішали різні інциденти з літаками.

Ситуація в Росії: коротко

  • Попри таку ситуацію в країні-агресорці, росіяни продовжують йти на війну. Станом на 6 лютого втрати Росії становили понад 390 тисяч особового складу.
  • Також українські військові знищили 6365 ворожих танків, 11857 бойових броньованих машин, 9367 артилерійських систем, 979 РСЗВ, 665 засобів ППО, 332 літаки тощо.
  • У січні жителі російського Липецька на певний час опинилися без опалення. Там стався прорив тепломережі одразу в кількох місцях. Це сталося при температурі -24 градуси.