Про це 24 Каналу розповів правозахисник з Чечні Абубакар Янгулбаєв. За його словами, така пропозиція від Кадирова дійсно була. Але йдеться не про те, щоб захищати територію Бєлгородської області від РДК та легіону "Свобода Росії"

До теми Роль пішака і розпад за етнічною ознакою: що чекає на Росію, коли Путін програє війну

Що означає заява Кадирова

На думку Янгулбаєва, Кадиров всього лиш хоче відправити частину своїх підрозділів, які перебувають на окупованій території України, у відпустку. Адже перебування десь у Бєлгородській області буде для них відпочинком.

Він просто хоче, щоб його підрозділи відпочили в цих місцях. Також Кадиров любить розповідати, як нібито поборов так званий "тероризм" в Чечні. Це – неправда. Російська армія використовувала кадирівців як "поліцейських" проти повстанців. Кадиров вважає це своєю заслугою. Хоч він взагалі там ні до чого. Прийшов на все готове,
– зауважив Янгулбаєв.

Дивіться розмову з Абубакаром Янгулбаєвим на ютубі 24 Каналу

Навіть якщо підрозділи кадирівців відправлять на територію Бєлгородської області, сумнівно, що вони зможуть хоча б якось протистояти Російському добровольчому корпусу та легіону "Свобода Росії".

З цим зараз не може справитися кадрова російська армія, яка має і військову техніку, і боєприпаси. Тому сумнівно, що кадирівці зі своїми значно меншими ресурсами зможуть хоч щось протиставити РДК та "Свободі Росії".

Ситуація в Росії: коротко

  • Українські військові активно продовжують знищувати російських загарбників. Станом на 7 травня втрати Росії у війні становлять 212 030 особового складу.
  • Значних втрат у війні проти України зазнають і підрозділи кадирівців. Вони перебувають на окупованих територіях Сходу та Півдня України.
  • Як повідомив речник Об'єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку Валерій Шершень, упродовж останнього тижня кадирівці зазнали болючих ударів від бійців однієї з українських бригад. Особливо вдалося пошарпати підрозділи 78-го моторизованого полку спецпризначення "Сєвєр-Ахмат".