Таку думку 24 каналу висловив і російський опозиційний політик Леонід Гозман. Він не виключає варіанту, що Кремль дійсно готується відступити від Запорізької АЕС.

До теми У МАГАТЕ ухвалили резолюцію щодо Запорізької АЕС: Росія та Китай виступили проти

За його словами, в Росії нічого не виходить, а ізоляція від світу просто божевільна.

Крім того, як зазначив опозиціонер, Кремль зараз намагається знайти, де б купити зброю, бо своєї не вистачає. Наразі вони явно ведуть перемовини з Іраном, щоб в нього купувати озброєння.

Тож, якщо їх, попри воєнні злочини, доказово ще звинуватять у порушенні ядерної безпеки з серйозними наслідками, то з ними перестануть мати справу навіть ті, хто готовий це робити зараз,
– заявив Гозман.

Тому політик не виключає того, що на Запорізькій АЕС росіяни готуються відступати.

"Крім того, в них, звісно, паніка, вони не знають, що робити. Поінформовані люди кажуть, що в російській промисловості дуже тяжке становище, не вистачає зброї та іншого", – підсумував Гозман.

Гозман розповів про ситуацію на ЗАЕС, назрівання протестів та Путіна: відео

Що відбувається на ЗАЕС: головне

  • Окупанти періодично обстрілюють територію ЗАЕС пошкоджуючи будівлі, системи та обладнання на майданчику станції. Так, лише за минулу добу на території ЗАЕС пролунали 10 вибухів. Після чого станцію було знеструмлено.
  • Досі жодні ушкодження, на щастя, не були критичними для ядерної безпеки. Однак, ситуація на станції дійсно напружена. Росіяни лише своєю присутністю ставлять під загрозу життєдіяльність атомної станції.
  • Також окупанти чинять постійний тиск на українських працівників станції.
  • Крім того, аналітики американського Інституту вивчення війни вважають, що російська влада може висувати умови для негайного переведення Запорізької АЕС в російську енергосистему.