Відповідну інформацію повідомило видання, посилаючись на дані американської та інших розвідок. Про це стало відомо 19 листопада.

Зауважте Контракти вже уклали: у розвідці розповіли, яку зброю Росія невдовзі отримає з Ірану

Що передбачає таємна угода

Згідно з новими розвідувальними даними, отриманими США та іншими західними службами безпеки, після кількох тижнів атак на українські міста за допомогою безпілотників іранського виробництва, Москва таємно досягла угоди з Тегераном про початок виробництва сотень безпілотників на території Росії,
– мовиться в повідомленні.

За даними видання, офіційні особи остаточно завершили угоду на початку листопада в Ірані.

За інформацією трьох чиновників, Тегеран та Москва намагаються передати одне одному проєкти та ключові компоненти. Зокрема, роблять все, щоб почати виробляти дрони протягом декількох місяців.

Стосунки Ірану з Кремлем можуть поглиблюватись

Ба більше, офіційні особи стверджують, що у випадку повної реалізації цієї угоди, російсько-іранський альянс буде поглиблюватись.

"Купивши власну збірну лінію, Росія могла б різко збільшити свої запаси щодо недорогих, але дуже руйнівних систем озброєнь, які в останні тижні змінили характер війни", – мовиться в повідомленні.

Окрім того, офіційні особи вважають, що ці домовленості передбачають економічні та політичні вигоди для Ірану. Хоч Тегеран і намагався здаватись нейтральним, проте їхня влада вважає, що зможе уникнути нових санкцій. Зокрема, зважаючи на те, що дрони виготовлять таки на російські території.

Що цьому передувало

  • Варто пригадати, що справді 8 листопада секретар ради безпеки Росії Ніколай Патрушев прибув до Ірану. Офіційно тоді мовилось, що сторони мали обговорювати нібито економічні санкції та інше "західне втручання".
  • Проте в американському Інституті вивчення війни заявили, що, ймовірно, Патрушев поїхав у Тегеран, щоб обговорити потенційний продаж іранських балістичних ракет Росії.
  • 8 листопада ЗМІ написали, що наприкінці серпня Путін відправив до Тегерана 140 мільйонів євро готівкою, а також захоплені протитанкові ракети NLAW британського виробництва, Javelin, Stinger в обмін на 160 додаткових дронів-камікадзе.
  • Також 5 листопада Іран визнав, що передавав Росії дрони. Проте нібито тільки до 24 лютого 2022 року, що виявилось неправдою. Адже наша розвідка виявила, що деталі збитих в Україні дронів виготовлені після 24 лютого.

Зауважте Розвідка знайшла докази, що іранські безпілотники до Росії постачали після 24 лютого

Дивіться також – Іран опублікував шокуючу заяву: відео