У районі Вербового Запорізької області українські захисники відвоювали у російських загарбників пів кілометра території. Про це у своєму телеграмі повідомив Іван Федоров, міський голова Мелітополя.

Дивіться також Однозначно є наказ "наступати", – Кирильчук про дії росіян на запорізькому напрямку

ЗСУ відвоювали частину території біля Вербового

За словами Федорова, на Запорізькому напрямку Сили оборони відбивають ворожі атаки. Так, неподалік Вербового українські бійці відвоювали у росіян пів кілометра території.


Ситуація поблизу Вербового / Карта Deepstatemap

Наші воїни протистоять російській армії в надскладних умовах. Пам'ятаємо про це і максимально допомагаємо ЗСУ,
– наголосив Федоров.

Ситуація на фронті: коротко

  • Варто наголосити, що у зведенні Генштабу ЗСУ вранці 12 січня повідомлялося, що за минулу добу Сили оборони відбили три атаки противника на захід від Вербового Запорізької області.
  • Протягом 11 січня авіація українських Сил оборони завдала ударів по 2 районах зосередження особового складу противника.
  • Підрозділи ракетних військ уразили 2 райони зосередження особового складу, озброєння та військової техніки, пункт управління та склад боєприпасів ворога.
  • Генштаб ЗСУ також зазначив, що за минулу добу, 11 січня, українські захисники ліквідували 840 одиниць особового складу ворога. Так, з 24 лютого 2022 року російські окупанти втратили на території України 368 460 солдатів.