Бійці "Азову" увірвалися силою у будівлю, де Сивохо презентував платформу, повідомляє кореспондент 24 каналу. На запитання жінки про те, що відбувається, чоловіки сказали: "Ми – за українську націю".

До теми Сивохо презентував платформу примирення: відео

Пізніше чоловіки з криками "ганьба", "де ти був у 2014 році" та "я на війні свою кров пролив" почали шарпати заступника секретаря РНБО. Невідомі вдарили Сивохо у спину, він впав на коліна. Поліцейські не змогли зупинити бійку.

Сивохо впав під час бійки: відео 24 каналу

На Сивохо напали бійці "Азову", підтвердили у пресслужбі організації "Національний корпус". Після словесної перепалки та штовханини Сивохо вивели з будівлі. Чоловіки у слід кричали: "С*ку – на Донбас!".

Поліція затримала 15 учасників штовханини та відкрила кримінальне провадження.

Сивохо побили під час презентації платформи примирення: відео 24 каналу

Що відомо про платформу примирення?Платформу створено у межах виконання гуманітарного плану реінтеграції окупованих територій Донбасу. Така ініціатива повинна допомогти "людям по обидва боки конфлікту слухати і чути".

Презентація платформи мала відбутися ще 19 лютого, але перед цим проросійські бойовики напали на позиції українських захисників під Золотим, намагаючись прорвати оборону. Презентація відбулася 12 березня у київському КВЦ Парковий.