За словами Павла Вовка, він за власним бажанням зняв з себе повноваження голови суду з 1 серпня. Він додав, що пішов у відпустку після складання повноважень.

Читайте також: Про суддю Вовка, заради якого змінюють закони, і фабрику рішень на користь корупціонерів

Нового голову ОАСК поки не обрано. Виконуючим обов'язки голови суду призначено Володимира Келеберду

Вовк заперечує всі пред'явлені йому підозри у винесенні незаконних рішень і втручанні в роботу держорганів. Він вважає, що оприлюднені правоохоронцями матеріали "прослушки" його кабінету є змонтованими.

На думку судді, замовником його переслідування є п’ятий президент Петро Порошенко, який нібито мститься йому за рішення про незаконність націоналізації "Приватбанку".

Окрім того, під час засідання суду ВРП відмовила у клопотанні Генпрокуратури про відсторонення Вовка від посади судді.

Зауважимо, що Павло Вовк залишається на посаді судді Окружного адміністративного суду Києва. Раніше він був головою цього ж суду.

До слова: Скандальний суддя Вовк і ще троє отримали підозри у злочинах

У чому звинувачують Павла Вовка?НАБУ спільно з Генеральною прокуратурою 26 липня провело обшуки в Окружному адмінсуді Києва. Слідство вважає, що голова та деякі судді ОАСК організували винесення свідомо неправосудних рішень і втрутились у діяльність судових органів, аби створити штучні перешкоди в роботі Вищої кваліфікаційної комісії суддів. Мета цих дій – уникнення обов’язкового кваліфікаційного оцінювання, встановленого законом для служителів Феміди.

Керівництву Окружного адмінсуду та 4 його суддям підготовлені підозри за фактами втручання в діяльність ВККСУ.