На сайті "Слуги народу" повідомили, що матеріали щодо Шевченка передадуть до апарату Верховної Ради, їх зачитають під час наступного пленарного засідання.

Читайте також "Слуга" Шевченко, який їздив до Лукашенка, похвалив затримання ексредактора NEXTA Протасевича

"Слугу" Шевченка таки виключили з фракції

Народний депутат України Євгеній Шевченко був виключений з фракції "Слуга народу". Відповідне рішення ухвалено більшістю голосів,
– йдеться в заяві.

Цю інформацію у коментарі 24 каналу підтвердила також нардепка Євгенія Кравчук. За її словами, голосування за виключення Шевченка з фракції почалося ще 2 – 3 тижні тому. Тоді таке рішення прийняли через те, що поведінка нардепа суперечила державній політиці та позиції "Слуги народу".

Однак досі не вистачало підписів для виключення нардепа з фракції (необхідно 70%). Кравчук додала, що підтримка Шевченком подій у Білорусі 23 травня, ймовірно, стало додатковим стимулом для нардепів, які ще не визначилися з позицією.

Реакція на виключення з фракції Шевченка

Сам політик у телеграмі вже теж прокоментував рішення щодо виключення з парламентської фракції.

Нарешті мене виключили з фракції "Слуга народу". Ми підемо своїм шляхом. А ці соросята угроблять країну і президента остаточно,
– написав Шевченко.

А у фейсбуці він подякував колишнім колегам та заявив, що не змінюватиме свою позицію, "щоб догодити деяким політикам і шкодити інтересам держави". Шевченко впевнений, що дружити потрібно з усіма, зокрема і Білоруссю.

Скандали за участю Шевченка: що відомо