Давайте я нагадаю, чим же такий знаменитий суддя Ємельянов.В часи Януковича – він був одним з творців корумпованого правосуддя в Україні. Сам виходець із Донецька, за попередньої влади він працював на посаді заступника голови Вищого господарського суду. І разом зі своїм босом – Віктором Татьковим, що очолював суд, Ємельянов створив цілу систему так званого донецького судочинства.

Це коли ухвалення замовних суддівських рішень у господарських справах відбувалося організовано від нижчої судової інстанції і аж до вищої. На всіх рівнях суддівської вертикалі Татьков та Ємельянов порозставляли своїх суддів таким чином, що програвши справу в міському господарському суді, у вас не було шансів виграти її в апеляційному.

І якщо навіть вам могло пощастити в апеляції, то згодом, з вас все одно вимагали б гроші за остаточний розгляд справи у вищому господарському суді.

Читайте також: Порошенко проігнорував запитання щодо переслідування критиків його політики

Зіткнувшись з цією пірамідою корумпованого правосуддя, ви просто не мали жодних шансів добитися справедливого рішення, аж тільки хіба що купивши його. За великі гроші. І що далі ви пручатиметеся, то дорожче коштуватиме потрібне вам рішення. Навіть, якщо за законом ви триста разів праві.

Одразу після Майдану ображені підприємці почали свідчити прокурорам на те, як Ємельянов з Татьковим трусили з них хабарі. У цих свідченнях фігурували шалені суми. Ось подивіться: як повідомила Генпрокуратура, тільки за одним із випадків, Ємельянов і Татьков вимагали від підприємця за ухвалення потрібного рішення 500 тисяч британських фунтів. Фунтів, уявляєте. Справжні джентельмени!

Ємельянов, зрештою, знахабнів настільки, що навіть припинив приховувати свій розкішний спосіб життя. У декларації він вказав 12 квартир та величезний будинок на тисячу квадратів. Подивіться на його реакцію, коли я прийшов його питати про походження коштів на придбання всієї цієї нерухомості. Ємельянов просто зачинився в кабінеті.

Одразу після Майдану проти Ємельянова були порушенні численні кримінальні провадження щодо вимагання хабарів. А на рахунках його дружини в Ліхтенштейні було заморожено 12 мільйонів швейцарських франків. Втім, минали місяці, справи проти Ємельянова закривалися або зупинялися.

І ось уже півроку тому бездіяльність Генпрокуратури призвела до того, що заморожені мільйони франків були розморожені й повернуті родині Ємельянових. Можливо в меншій кількості, можливо частина цих грошей перетворилася на готівку та шикарні авто у прокурорів. Тим не менше, Ємельянов вийшов на роботу, продовжив виносити рішення й навіть подав свою кандидатуру на посаду судді Верховного суду, бажаючи таким чином отримати навіть підвищення.

Читайте також: Син судді-кандидата до Верховного Суду навчається в Росії за кошти держави і за направленням МЗС

І, судячи з усього, він таки дуже близький до своєї мети посісти місце в найвищій в Україні судовій інституції. Так само, як він наближає свою участь в іншому органі судочинства – суді Лінча. Бо жорстка розправа починається навіть не там, де люди не отримують справедливості. А де кривдники не тільки уникають покарання. А й стають ще більш впливовими, ніж учора. І хай ці судді не говорять, що ми їх не попереджали. Це було "Право на правду". Всього вам найкращого.