Про міністерські амбіції Скічка та негативне ставлення до цього Шмигаля видання пише з посиланням на слова співрозмовника у "Слузі народу", який має стосунок до пошуку кандидатур в уряд.

Читайте також Підкорився РНБО, – міністр Абрамовський пояснив, чому написав заяву про відставку

Скічко хотів стати міністром екології

Нещодавно Роман Абрамовський написав заяву про звільнення з посади міністра захисту довкілля. Після цього йому почали шукати заміну. Джерело видання розповіло, що крісло глави Міндовкілля хотів зайняти очільник Черкаської ОДА Олександр Скічко.

Скічка не хотів в уряді Шмигаль,
– пояснив співрозмовник.

Крім того, на цей пост претендували висуванець від фракції "Слуга народу" депутат Андрій Жупанин. Однак йому на Банковій сказали, що він надто молодий та не має досвіду в екології.

У результаті, найімовірніше, новим міністром захисту довкілля стане Руслан Стрілець – заступник міністра Романа Абрамовського з питань цифрових трансформацій.

Проте спершу, пише видання, він певний час буде виконувачем обов'язків. Один з міністрів розповів, що Стрілець "був на "малій фракції", де справив хороше враження – хлопець достатньо грамотний". Також він – єдиний, хто пройшов поліграф перед зустріччю з нардепами.

Відставка Абрамовського: що відомо