Список зникли безвісти скорочується, – Міноборони

У профільному відомстві повідомили, що ведуть облік лише військових, про цивільних у цій статистиці не мовиться. Про це повідомляє "РБК-Україна".

Актуально Жодного дня – без провокацій: як на Донбасі минула доба

У Міноборони зазначили, що після того, як тіла загиблих захисників ідентифіковують, їх імена переносять в категорію загиблих.

Грошей на Єдиний реєстр зниклих немає

У Міністерстві юстиції повідомили, що грошей, аби створити та згодом адмініструвати Єдиний реєстр зниклих безвісти, у них немає. Тому цю справу й планують передати МВС.

По-перше, ми не маємо ніякого відношення до здійснення функцій цієї комісії. По-друге, Міністерству юстиції за всі ці роки навіть не виділили коштів для створення і ведення цього реєстру,
– сказала профільний заступник міністра Валерія Коломієць.

Для передачі реєстру до Міністерства внутрішніх справ потрібно внести певні законодавчі зміни. Орієнтовна вартість створення реєстру – 200 тисяч гривень. Проте у силовому відомстві, кажуть у Мін'юсті, вже є схожий реєстр, який треба вдосконалити.

У 2020 році Україна втратила на Донбасі щонайменше 70 захисників

Зазначимо, з початку 2020 року окупанти сотні разів відкривали вогонь по ЗСУ. Крім того, були й небойові втрати. У результаті за поточний рік загинули щонайменше 70 військових.

Карта окупованих територій
Карта окупованих територій / Інфографіка 24 каналу