Про це повідомив відомий журналіст Юрій Бутусов, пише "Дзеркало тижня".

За його словами, Донбас перетворився на полігон для бойової підготовки регулярної армії РФ, а фактичне керівництво у терористичних військах здійснюють російські офіцери.

Читайте також: Росія не відмовилася від планів захопити Україну, – Полторак

"Сюди на ротаційній основі перекидають її підрозділи. Система управління, розвідки, артилерія, радіоелектронна боротьба, логістика – усім цим займаються російські військові. 1-й і 2-й армійські корпуси окупаційних військ на рівні від штабу батальйону до командування корпусів є укомплектованими російськими офіцерами у статусі "радників", що мають насправді повноваження реальних командирів", – підкреслив експерт.

Крім того, він наголошує, що на Донбас регулярно направляються мотострілкові й танкові підрозділи для виконання навчально-бойових завдань, включно з прямою участю у бойових діях.

Номінально призначені на командні посади місцеві сепари виконують, у найкращому разі, функції учнів у "радників", або є просто "головами, які розмовляють" для пропаганди. У всіх бойових підрозділах стрижнем бойових груп є російські найманці. Загальна чисельність російських військовослужбовців у Донбасі постійно становить приблизно 5-6 тисяч осіб,
– підсумовує Бутусов.