Вони закликали цивільних знайти безпечне місце на час атаки. Додамо, що російські добровольці вже кілька разів відкривали гуманітарний коридор, щоб всі охочі могли покинути Курську та Бєлгородську області. Там наголошували, що продовжать удари по об'єктах окупантів.

Дивіться також Справжня опозиція Путіну: що відомо про РДК, легіон "Свобода Росії" та Сибірський батальйон

Попередження про атаку

Бійці легіону "Свобода Росії" повідомляють, що об 17:00 (за місцевим часом) розпочнеться масований удар по військових об'єктах росіян у Бєлгороді. Вони закликали цивільних, які лишаються у місті, на цей час пройти у безпечне місце.

Закликаємо всіх, хто ще не встиг покинути регіон, негайно пройти в укриття,
– написали російські добровольці.

Водночас вони додали, що мирні жителі не повинні бути живим щитом для "путінських силовиків". Вони закликали цивільних берегти себе та близьких.

Що відомо про рейд добровольців

  • Боєць легіону "Свобода Росії" Олексій Барановський розповів про успіхи добровольців на 4 день після початку рейду. За його словами, територія від Тьоткіно до Грайворона і Шебекіно – це все сіра зона, де тривають бої. Водночас Козинка повністю під контролем повстанців.
  • Як повідомив Барановський, за час боїв щонайменше два десятки окупантів загинуло і було поранено. Однак точної цифри, як він зауважив, поки що немає. Для точного підрахунку потрібен час.
  • Водночас добровольці Республіки Ічкерія повідомили про розбиття групи "Ахмат-ЗАХІД". Вона налічувала орієнтовно 20 осіб, яких знищили, включно з офіцерським складом. Також добровольці передали особливе "вітання" Кадирову.