На думку нардепа Ярослава Железняка, об'єднання міністерств Інфраструктури та Регіонального розвитку та призначення главою новоутвореного відомства Кубракова не є новиною. Однак перед тим як ухвалити відповідне рішення, потрібно буде звільнити високопосадовця з чинної посади. Це підтвердив сам Кубраков в ефірі національного телемарафону, назвавши це суто "технічним моментом".

Читайте також Засудженим можуть дозволити проходити військову службу: у Раду внесли важливий законопроєкт

За словами Железняка, через реформу що відбувається в уряді, Верховна Рада повинна буде звільняти та призначати заново високопосадовців.

У Раду внесли заяву Кубраков Олександр про звільнення з посади Міністр інфраструктури України. Чому так? Тому що з початку його треба проголосувати за звільнення,
– написав він у телеграмі.

Також народний депутат переконаний, що у той же день, коли Коаліція проголосує за звільнення Кубракова, вона подасть постанову про призначення його віце-прем'єрміністром новоутвореного відомства. Це має відбутися уже цього тижня.

Водночас сам Кубраков наголосив, що його звільнення нічого не означає, адже це суто технічна процедура, а Кабмін продовжує працювати, як було до того.

Масштабне скорочення Кабміну

Нагадаємо, на початку листопада засоби масової інформації, посилаючись на власні джерела, повідомляли про те, що у правління планується масштабне скорочення міністерств. Зазначається, що тепер буде не 20, а 14 відомств.


Скорочення українських міністерств / Інфографіка ZN.UA