Мовиться про Storm Shadow. Про це журналістам Sky News повідомили у Повітряних силах ЗСУ.

Цікаво У Криму гарячий сезон "бавовни": хронологія найгучніших вибухів

Для атаки на штаб Чорноморського флоту використовували ракети Storm Shadow

Україна використала ракети Storm Shadow для атаки на штаб Чорноморського флоту в Севастополі. Після прильоту, внаслідок якого будівля загорілася, один російський солдат досі вважається зниклим безвісти.

У штаб влучила щонайменше одна ракета. Водночас російські офіційні особи повідомляли, що ще п'ять нібито збила їхня ППО.

Рішення про постачання ракет британського і французького виробництва, також відомих як SCALP, було одним з найгучніших викликів західних країн під час війни. Партнери України боялися, що зброя великої дальності може бути використана на російській території.

Проте і Велика Британія, і Франція погодилися поставити Києву ці ракети в травні та липні цього року відповідно.

Варто прочитати Ракету над штабом флоту в Криму сфотографували за секунду до удару: докази російської брехні

Удар по штабу Чорноморського флоту: коротко

  • Штаб Чорноморського флоту Росії в Севастополі 22 вересня зазнав атаки. Міноборони Росії визнало удар. Проте окупанти, як завжди, почали фантазувати, що їхня ППО нібито добре відпрацювала.
  • У ЗСУ також підтвердили удар. Мовляв, цей день та цей приліт наближають деокупацію Криму. В Повітряних силах наголосили, що загарбників попереджували про те, що "далі буде".
  • Перед ударом було враховано абсолютно все. Партизани з руху "Атеш" розповіли, що атаку коригували їхні агенти та звичайні севастопольці. Вони подякували усім причетним, а також міноборони Росії, адже через їхні дії до співпраці вдається залучати дедалі більше офіцерів Чорноморського флоту.
  • У телеграм-каналах вже ходять різні версії подій. Одні стверджують, що під час удару в будівлі могла відбуватися зустріч високопоставлених російських офіцерів. Інші ж заявили, що нібито загинув командувач Чорноморського флоту, який перебував у своєму кабінеті. Наразі ця інформація потребує підтвердження.