У SkyUp розвиток напрямку внутрішніх рейсів назвали одним зі своїх стратегічних пріоритетів і нагадали про важливість ініціативи Мінінфраструктури щодо скасування ПДВ на внутрішні рейси. Про це повідомляє Aviaenews.

Радимо ознайомитися! Український лоукостер SkyUp змінив правила перевезення пасажирів і багажу: деталі

Авіакомпанія наголосила, що на цей момент склалася ситуація, коли собівартість внутрішнього рейсу вище собівартості рейсу за кордон, що є стримуючим фактором для галузі внутрішніх авіаперевезень.

SkyUp вперше почав виконувати внутрішні рейси в сезон літньої навігації 2019 року з польотів з Києва і Харкова до Одеси.

Восени 2019 року рейси за цими маршрутами були припинені. Замість них лоу-кост запустив польоти з Києва до Львова, Запоріжжя, Харкова, а також зі Львова до Харкова.

Відзначимо, що SkyUp також відкриває продаж квитків на нові напрямки в Італію з Києва, Одеси, Харкова і Львова.

Актуально: SkyUp відкриває нові рейси в Італію: список міст і ціни на квитки

Що відомо про SkyUp?Це український лоукостер. Його зареєстрували у червні 2017 року Києві. Головний її акціонер – ТОВ "ACS-Україна", чиї власники – Тетяна і Юрій Альба є також власниками туристичного оператора Join UP!

У перший рейс літак авіакомпанії вирушив 21 травня 2018 року. 2 жовтня 2018 року авіакомпанія отримала дозвіл на польоти в Європу. Флот компанії налічує сім літаків Boeing 737-700 та Boeing 737-800.

SkyUp планує збільшити кількість внутрішніх рейсів, зокрема зі Львова до Одеси.