Житловий комплекс Snail Apartments у серці Великого Яблука має стати зовсім новою концепцією житлового будинку для успішних людей, які живуть в одному з найбільш метушливих міст на планеті, але навчились поспішати повільно.

Дивіться також: Архітектор з Одеси українізував відому вежу в Токіо: фото зсередини

Як виглядатимуть помешкання від української архітектурної компанії в історичному ядрі Нью-Йорка та чим вони будуть особливі пише Pragmatika.Media.

Пілотну версію фасаду житлового комплексу бізнес-класу прикрашають гігантські равлики, зроблені з латуні.

Індивідуальності будівлі додає оригінальне скління – вікна будуть виконані з гнутого скла, яке ніби візуально згладжує гострі кути.


Будівля матиме вікна із гнутого скла//Фото: pragmatika.media

Простір публічних приміщень комплексу просякнутий мультифункціональністю. На одному з поверхів передбачені SPA-зона, лаунж, кімната для йоги, сауна, душ і навіть невеликий японський сад з виходом на терасу.


Як виглядатиме публічний простір у житловому комплексі Snail Apartments//Фото: pragmatika.media

Концепція "повільного життя" втілена й в інтер'єрі помешкань. Архітектори переконані, що навіть в центрі жвавого мегаполісу людям дуже важливо мати відокремлену зону комфортності та приватності як в спальнях, так і загальних кімнатах.

10-поверхова будівля (площею 2950 метрів квадратних) передбачає 30 апартаментів площею від 27 до 170 метрів квадратних. Тут буде й невелике житло, яке більше нагадує номери "люкс" у готелях та гігантський пентхаус на верхніх поверхах.

Концепція житлового комплексу Snail Apartments на Манхеттені: дивіться фото