На стінах помешкання у Токіо з'явилась українська вишивка. Архітектор з Одеси, який зараз навчається в Японії, сам зголосився взяти участь у реновації однієї з квартир-капсул у відомій токійській вежі.

Дивіться також: Як виглядає ресторан у Лісабоні з інтер'єром від українського дизайнера: фото

В інтерв'ю виданню "Маяк" Дерезніченко розповів, що аби бути ближчим до проекту, над яким працював, орендував сусідню капсулу в цій же будівлі.

Як одне із дизайнерських рішень у капсулі митець вирішив використати українську вишивку.

Білим по білому український орнамент елегантно прикрашає одну зі стін футуристичного житла в серці Японії.

вишивка Токіо вежа Нагакін Японія
Український архітектор спроектував дизайн інтер'єру квартири-капсули у Токіо

Візерунок буквально вишивали на цупкій лляній тканині, якою згодом "утеплили" стіну.

За словами архітектора, у самій вишивці, окрім українського, закладений ще й японський код. Адже, самі хрестики символізують такі важливі для японців поняття, як гора Фудзі чи сакура. Вони зашифровані всередині вишивки.

інтер'єр квартира Токіо вишивка
Інтер'єр квартири-капсули від українського архітектора у Токіо

Сам дизайн інтер'єру кімнати є доволі мінімалістичним, у ньому лише найнеобхідніше: ліжко, робочий стіл і вмонтовані меблі.

дизайн інтер'єр квартира Токіо
Мінімалістичний дизайн квартири з вишивкою у вежі Нагакін у Токіо

Чим відома вежа Нагакін у Токіо?Це унікальна будівля, спроектована і зведена японським архітектором Кісі Курокава у 1970-72 роках. На двох бетонних вежах-підставках зведені 11 і 13 поверхів, закріплені 140 модулів-капсул, які є окремими квартирами або офісами.

Будівля є яскравим зразком японського метаболізму, архітектурного стилю, що виник після Другої світової і символізує спрямованість Японії в технологічне майбутнє.