Урочистою ходою пройшли військові, їхні родичі, волонтери, військові медики та капелани. Марш розпочався о 14 годині.

До теми Марш захисників у Києві: українці заспівали "Путін х***о" – промовисте відео

У Києві відбувся багатотисячний Марш захисників

Учасники ходи пройшли через бульвар Шевченка і Бессарабську площу до Хрещатику та Майдану Незалежності. Марш захисників відбувся після параду Збройних сил України.

У Києві Маршем захисників пройшли військові, родичі загиблих, лікарі, волонтери / Фото 24 каналу

Першими йшли родичі загиблих учасників Революції Гідності та воїнів АТО й ООС. Далі – військові медики, капелани та ветерани з усієї України.

Колону маршу розбили на "коробки". Частину "коробок" організували відповідно до регіону України.

Учасники Маршу скандували "дякую"

Учасники заходу підтримували родини загиблих – вони спілкувались з ними, плакали разом, обіймались. Люди хором скандували їм "дякуємо".

Люди на Марші у День Незалежності скандували слова подяки родичам загиблих: дивіться відео

Коротко про урочистості у 30-річчя Незалежності

  • 24 серпня у 30 річницю Незалежності в Києві відбувся масштабний військовий парад. У ньому взяли участь понад 5 тисяч військових ЗСУ, а також 100 одиниць авіації та 400 одиниць озброєння.
  • На військовому параді Зеленський вручив нагороди військовим, культурним діячам, освітянам та артистам – 31 нагороду, з них 4 посмертно. Серед посмертних – 3 Героя України.
  • Загалом у Києві в День Незалежності заплановано орієнтовно 70 заходів. Зокрема урочистий концерт на НСК "Олімпійському"
  • Урочистості відбуваються у різних містах. Зокрема у Полтаві вже вдесяте влаштували акцію "Живий тризуб". Місцеві вишикувалися у форму Державного Герба.