У Раді Федерацій профспілок вимагають відставки Третьякової

У відкритому листі до спікера Верховної Ради організація вимагає відкликати з посади голови комітету Третьякову за її "антисоціальну та антигуманну позицію", йдеться на сайті Постійної комісії Ради Федерації профспілок з питань рівності прав жінок і чоловіків.

Було раніше У "Слузі народу" пропонують скасувати соцвиплати і пільги деяким учасникам бойових дій

Обурення комісії викликало відео, на якому Третьякова роздумує про те, чи доцільно виплачувати безробітним соціальну допомогу.

Нардепка заявила, що в сім'ях, які потребують матеріальної допомоги, народжуються діти "дуже низької якості".

Коли надаємо гроші, які використовуються сім'єю, і народження дитини відбувається не для того, щоб надати йому рівні права, освіту, а щоб отримати матеріальну допомогу, то отримаємо, скажу жорстко, дітей дуже низької якості, – висловилася Третьякова.

На її думку, це призводить до того, що у майбутньому такі діти "теж сідають на державні гроші".

Як нардепка аргументовує свою позицію

"Слуга народу" зазначила, що Британія та Сінгапур застосовують жорсткі заходи для боротьби з безробітними.

Велика Британія дуже жорстока до тих, хто не працює. У них навіть колись був заступник міністра соцполітики, який сказав, що той, хто хоче отримати соціальну допомогу, повинен бути стерилізований,
– розповіла Третьякова.

Та додала, що схожа ситуація була й у Сінгапурі. Нардепка наголосила, що такими садистськими методами влади інших держав "викорчовували в нації елементи, які не є захисниками і годувальниками".

Скандальні висловлювання Третьякової: дивіться відео

До теми Ваші тези нас ображають, – ветеран різко відповів на інтерв'ю Третьякової

Попередні скандальні заяви Третьякової

  • Восени 2019 року нардепка дала інтерв'ю порталу "АрміяІнформ". Вона наговорила такого, що ветерани в мережі навіть запустили флешмоб #ВибачтеЩоНеЗдохли.
  • Зокрема, вона зазначила, що варто скасувати пільги і соціальні виплати учасникам бойових дій, які служили за контрактом. Адже на службу вони пішли добровільно.