Обмін полоненими, про який йдеться, відбувся 31 грудня 2022 року. Про це згодом більш детально розповіли в патронатній службі "Янголи Азову". Також там зазначили, що вони опікуються не тільки людьми, а й – тваринами.

Читайте також Кремль просив Медведчука на обмін: політолог припустив, навіщо Росії потрібен кум Путіна

"Адідас" повернувся додому з полону

Зауважмо, що хвостатий має позивний "Адідас" та під час оборони Маріуполя його оберігали "азовці". Водночас варто сказати, що собака породи американський пітбультер'єр.

Його евакуювали з території заводу разом з оборонцями Маріуполя. Пізніше пса вивезли до Росії, де його чекав справжній полон,
– пишуть в службі "Янголи Азову".

Окрім того, там наголосили, що пес має певні проблеми зі здоров'ям і сильно виснажений, тому йому потрібна реабілітація і відновлення. Наразі спеціалісти проводять обстеження "Адідаса" і лише потім будуть приступати до лікування. Більше про історію цього собаки ви можете почути у сюжеті Патронатної служби Азову.

Читайте також "Пташка" з Азовсталі поділилась проникливим віршем, який написала у російському полоні

Додому повернулися також солдати, яких вважали зниклими безвісти

До цієї теми нагадаємо, що у межах цього обміну полоненими, який відбувся 31 грудня, були звільнені два військовослужбовці з 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади. Вони вважалися зниклими безвісти. Про це повідомили в Івано-Франківській ОВА.