Про це Санду зазначила 7 травня під час спільної пресконференції з президентом Литви Ґітанасом Науседою, який прибув до Кишинева з офіційним візитом. Вона підкреслила, що перебуває у постійній співпраці із зовнішніми партнерами.

Читайте також Веніславський оцінив загрозу наступу з Придністров'я

На чому наголосила Санду на пресконференції

Виступ Санду розпочався із подяки очільнику Литви за візит. Вона розповіла, що під час зустрічі обговорили ситуацію у світі, зокрема в Україні.

"Обговорила з президентом Ґітанасом Науседою ситуацію, що склалася в Молдові. Ми уважно стежимо за розвитком подій та робимо все, щоб не допустити дестабілізації ситуації у нашій країні", – розповіла глава Молдови.

Президентка наголосила, що пріоритет молдовської влади – збереження миру всередині країни.

Звіти наших партнерів показують, що сьогодні Молдові нічого не загрожує, але ми зберігаємо пильність. Пріоритетом влади є збереження миру, життя та безпеки громадян,
– заявила Санду.

Дивіться трансляцію пресконференції за результатами зустрічі Санду та Науседи

Ситуація в Придністров'ї: останні новини

  • Керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко заявив, що Росія спробує оголосити Придністров'я "незалежною державою". Так країна-агресорка намагатиметься дестабілізувати ситуацію й навколо України.
  • Зараз у Придністров'ї продовжують тероризувати місцеве населення. У регіоні почали поширювати фейки про постріли, які нібито хтось чув із боку України. На думку української розвідки, це роблять для того, щоб спровокувати збройний конфлікт на ще одному напрямку.
  • В українській розвідці також повідомляли, що Росія готує ракетний удар по Придністров'ю, аби звинуватити в цьому Україну.
  • Наразі російське командування розпочало введення в повну бойову готовність своїх військ. У Генштабі повідомляють, що особовий склад оперативної групи готовий до наступу.
  • На тлі напруженої ситуації, офіційні делегації Кишинева та невизнаного Придністров'я провели дипломатичну зустріч.
  • Народний депутат Федір Веніславський наголосив, що зараз загроза ймовірного наступу російських військ з Придністров'я – фактично відсутня.

До теми – Федір Веніславський про загрозу з Придністров'я: дивіться відео